tel. +420 568 420 737

Bělení zubů

Bělením zubů dosahujeme zesvětlení odstínu vlastního zdravého chrupu pacienta.

Pro bělení zubů využíváme tyto techniky:

  • Bělení zubů in office – jedná se o tzv. ordinační bělení, kdy výsledný efekt je dosažen v jednom sezení. Účinek bělení je viditelný ihned. Ordinační bělení zubů je možné zintenzivnit kombinací s domácím bělením. Výsledek kombinací obou bělení je nejrychlejší a nejdéle vydrží, přičemž je k zubům stále velmi šetrný.
  • Domácí bělení zubů - pacientům jsou podle otisků zubů zhotoveny plastové nosiče, do kterých si pacient sám nanáší bělící látku. Nosiče poté nosí různě dlouhou dobu v ústech (podle koncentrace bělící látky). Výsledného efektu je tak dosahováno postupně (cca 10 dní).

Bělení zubů v Brně - zubní klinika Louda

Ideální postup je ten, kdy po ordinačním bělení zubů laserem vždy následuje domácí bělení, které zajistí dlouhodobé udržení dosaženého odstínu. Nezbytnou podmínkou pro bělení zubů je dobrá ústní hygiena.

Bělení zubů děláme za velmi příznivé ceny, které se výměnou za zářivý úsměv opravdu vyplatí. Cena bělení zubů se orientačně pohybuje od 5.000,- Kč. Ceny nejběžnějších úkonů naleznete v našem ceníku stomatologických zákroků.

Bělení zubů můžete využít i když docházíte k jinému stomatologovi. Využijte našich krátkých objednacích lhůt a záruky kvality provedeného ošetření. Zavolejte a objednejte se:  606 900 952.

Už za pár dní můžete mít zářivě bílý úsměv, který vám budou všichni závidět!

Partneři/Dodavatelé