tel. +420 568 420 737

Ordinační i domácí bělení zubů

Bělením zubů docilujeme zesvětlení barevného tónu vlastních zdravých zubů pacienta.

Používáme jak bělení ordinační (in office) - výsledný efekt bělení zubů je dosažen v jednom sezení, tak i domácí bělení, kdy jsou pacientům podle otisků zhotoveny plastové nosiče, do kterých si pacient sám nanáší bělící látku a nosiče nosí různě dlouhou dobu v ústech (podle koncentrace bělící látky). Výsledného efektu je tak dosahováno postupně (cca 10 dní).

Bělení zubů v zubní klinice Louda - Moravské Budějovice Postup pro ideální vybělení zubů je ten, kdy po ordinačním bělení vždy následuje domácí bělení, které zajistí dlouhodobé udržení dosaženého odstínu. Nezbytnou podmínkou pro vybělení zubů je dobrá ústní hygiena.

Bělení zubů laserem

Laserové bělení zubů patří k nejmodernějším a nejefektivnějším technikám ordinačního bělení. Bělení probíhá studeným modrým světlem (nejde tedy o klasický laser), díky kterému je možné dosáhnout opravdu zářivě bílých zubů. Laserové bělení je krátká a naprosto bezpečná procedura a výsledný efekt bělení přetrvává dlouhou.

A jaké jsou tedy všechny přednosti laserového bělení zubů?

  • Rychlost
  • Bezpečnost
  • Vysoká účinnost
  • Dlouhodobý efekt
  • Rozumná cena úkonu

Bělení zubů můžete využít i když docházíte do jiné zubní ordinace. Využijte našich krátkých objednacích lhůt a záruky kvality provedeného ošetření, zavolejte:   568 420 737.

Už za několik dní může být Váš úsměv mnohem zářivější!

 

Partneři/Dodavatelé