tel. +420 568 420 737

Zubní lékaři - zubní klinika LOUDA - Moravské Budějovice

Jaromír Louda - zubní lékař

"Celý život se snažím dělat poctivou, kvalitní práci a v tomto duchu vedu celý náš odborný tým. Stavět pacienta na první místo se nám vrací v podobě důvěry, kterou do nás vkládají často celé rodiny již 3. generaci."

Studia/kompetence: Univerzita JEP, obor stomatologie, člen České stomatochirurgické společnosti, člen České parodontologické společnosti, člen Implantologického klubu ČR.
 
Držitel osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog a Praktický zubní lékař stomatochirurg.
 
Odborný garant akreditovaného pracoviště  II. typu pro stomatologickou chirurgii a parodontologii.

Jaromír Louda ml. - zubní lékař

"První dojem můžete udělat vždy jen jednou, pomůžeme Vám, aby byl co nejlepší. Nejde jen o Váš vzhled, ale o kvalitní život bez zbytečné bolesti zubů, která dokáže člověka pořádně potrápit a ochromit."

Studia/kompetence: Lékařská fakulta Masarykovy univerzity Brno, obor zubní lékařství, Člen České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie),  České parodontologické společnosti.
Držitel osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog a Praktický zubní lékař stomatochirurg.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.

Petr Louda - zubní lékař

"Jsem přesvědčen, že krásný úsměv je ohromně důležitý. Nejenom proto, že každý z nás chce dobře vypadat. Naše zuby jsou viditelnou vizitkou toho, jak o sebe pečujeme."

Studia/kompetence: Lékařská fakulta Univerzity Karlovy, obor zubní lékařství, Člen České stomatologické komory, Implantologického klubu ČR, společnosti ProMikro (asociace mikroskopické stomatologie), České parodontologické společnosti.
Držitel osvědčení ČSK Praktický zubní lékař parodontolog.

 

Praxe: soukromá zubní praxe MUDr. Jaromír Louda, zubní klinika LOUDA.

Markéta Řezáčová - dentální hygienistka

"Správná prevence je hlavním předpokladem dobré kondice Vašeho chrupu po dlouhá léta. Ideální je začít se správnými návyky ústní hygieny již v dětství, ale i později se dá mnoho zachránit."

Studia/kompetence: VOŠZ a SZŠ Praha, obor dentální hygiena.

Lenka Novotná - zubní lékařka

„Na estetické stomatologii je krásné to, že když se nám něco povede, máte z toho pak radost Vy, Vaše okolí i my.“


Studia/kompetence: Lékařská fakulta UNIVERSITY KARLOVY, obor zubní lékařství. Člen České stomatologické komory, specializace na záchovnou a estetickou stomatologii.

Martina Chvátalová – zubní lékařka

„V zubní ordinaci se málokdo cítí příjemně. U nás se snažíme minimalizovat všechny nepříjemné zážitky na zubařském křesle a to zejména využitím nejmodernější techniky, kvalitních anestetik a také již samotným přístupem k pacientům...“
 
Studia/kompetence: Univerzita Palackého Olomouc, obor zubní lékařství. Člen České stomatologické komory, specializace na záchovnou a estetickou stomatologii

Ing. Andrea Cahová - manažerka kliniky

Tereza Kolářová - zubní lékařka a dentální hygienistka

Klára Havránková - dentální hygienistka

Partneři/Dodavatelé