tel. +420 568 420 737

Zubní klinika LOUDA Moravské Budějovice

Zubní klinika LOUDA v Moravských Budějovicích vznikla v roce 2008 jako právní nástupce soukromé zubní praxe MUDr. Jaromíra Loudy s cílem poskytovat pacientům v komfortním a příjemném prostředí vysoce kvalifikovanou zubní péči.

Naše klinika Vás příjemně překvapí důmyslně propracovaným interiérem, moderně vybavenými  zubními ordinacemi. Recepce je oddělena od samostatné čekárny, čímž je zajištěna diskrétní zóna pacienta. Všechny prostory kliniky jsou klimatizovány, nechybí rekuperace vzduchu.
K personálu zubní kliniky v Moravských Budějovicích patří zkušení stomatologové, zdravotní sestry a zubní technik, recepční a manažer.

Nabízíme služby v oblasti implantologie, zubní chirurgie, parodontologie, estetické stomatologie, protetiky, tzn. komplexní stomatologickou péči založenou na kvalitě, preciznosti a mnohaleté zkušenosti.

Používáme nejmodernější vybavení, špičkové technologie, pracovní postupy a materiály od předních světových výrobců. Při komplikovanějším zákroku v oblasti zubní chirurgie se nemusíte bát bolesti. Využíváme kombinace různých typů anestesie. Samozřejmostí je kontinuální vzdělávání našich zubních lékařů i sester a zubních techniků.

Každý, kdo si cení svého zdraví a má vysoké nároky na úroveň a kvalitu poskytovaných služeb, je u nás vítán.

Kudy se k nám dostanete?

Partneři/Dodavatelé