tel. +420 568 420 737

Zubní implantáty - náhrada chybějících zubů

Zubní implantáty jsou progresivní metodou v protetickém řešení defektů chrupu. Implantát je zjednodušeně řečeno titanový šroub, který se zašroubuje do čelistní kosti, se kterou pevně sroste. Implantát je hypoalergenní a v kosti čelisti je velmi dobře snášen.

Implantát plní funkci kořene, na který se následně zhotoví keramická korunka, fixní můstek nebo snímatelná náhrada zubu.

 

Aplikace zubního implantátu je ambulantně prováděný chirurgický výkon, srovnatelný například s vytržením zubu. Zavedení implantátu není věkově omezeno.

Hlavní výhodou implantátů je, že není třeba narušovat vedlejší zdravé zuby, abychom mohli nahradit jeden či více chybějících zubů. Snímatelná náhrada nesená implantáty lépe drží a je stabilní.

V zubní klinice LOUDA používáme systém Straumann pocházející ze Švýcarska (www.straumann.com) a Implant Direct (www.implantdirect.com). Oba implantologické systémy jsou zárukou té nejvyšší dostupné kvality. Míra přijetí implantátů lidským organismem se (při zachování předepsaných postupů) těsně přibližuje 100%.

Jistě vás bude zajímat cena zubních implatátů

Cena zubních implantátů záleží především na tom, který zub je nahrazován. Cena zubních implantátů v postranním úseku a viditelném úseku chrupu se může lišit. Výslednou cenu zubního implantátu vám stanovíme až po důkladné analýze, často až při zákroku samotném. 

Zubní implantát Vám můžeme u nás zavést i pokud pravidelně docházíte k jinému stomatologovi. 

Partneři/Dodavatelé