tel. +420 568 420 737

Pískování zubů - Airflow

Pískování zubů, neboli AirFlow je jeden z úkonů dentální hygieny. Jedná se o šetrné odstranění tmavých pigmentů a nánosu zubního plaku a to i v těžce čistitelných mezizubních prostorech. Princip pískování je založen na jemném otryskávání povrchu zubů proudem tlakové vody se směsí  čisticího prášku, čímž Váš chrup mechanicky zbavíme různých usazenin. Metoda AirFlow není nikterak nepříjemná a je absolutně bezbolestná.

Pro koho je pískování zubů vůbec vhodné?

Pískování zubů je vhodné opravdu pro každého. Každý z nás totiž pravděpodobně ve svém běžném životě přijímá potraviny a nápoje, které zbarvují povrch zubů a zanechávají tmavé pigmenty.
Mezi nejčastější „barviče“ našich zubů patří například káva, čaj, červené víno, tabák, nebo různá barevná dochucovadla. Běžným čištěním zubů se těchto skvrn jen těžko zbavíme, proto je metoda pískování zubů (AirFlow) velice vhodná pro každého, kdo chce zodpovědně dbát o vzhled a zdraví svého chrupu.

Ceny za pískování zubů jsou dnes již velmi přijatelné a dostupné každému. Cenu nejen AirFlow, ale i ostatních zákroků dentální hygieny najdete v našem ceníku stomatologických zákroků

Pískování zubů (AirFlow) můžete využít, i když docházíte k jinému stomatologovi. Nabízíme krátké objednací lhůty a záruku kvality provedeného ošetření. Zavolejte a objednejte se:   606 900 952.

Partneři/Dodavatelé